Detoks
Hemen kilo ver!
Ayurveda
Yaşam bilimi

Cemil İpekçi Bekir Coşar Tarafından Aldatıldı ve Aşkları Bitti
Cemil İpekçi

Ünlü modacı Cemil İpekçi, Bekir Coşar'la birlikteliğini ve 4 yıldır yaşadığı büyük aşkı kimseden gizlemedi. Aldatıldığını öğrenen modacı "Kadın ya da erkekle aldatması hiç fark etmez önemli olan bana yalan söylemesi" diyor. İpekçi ilk kez pembis.com a konuştu.

Hoş günler geçirdiğimi söyleyemem. Şu anda kalbim yaralı ve kendimi yaralı bir hayvana benzetiyorum. Yanıma kim yaklaşmaya kalksa canım acıyacak diye, tırnaklarımı çıkartıyorum. Herkes bunu yaşamıyor mu? Herkes birinden ayrılınca, gerçekten çok sevmişse yıkılmıyor mu?

Bana yalan söylemesi beni en çok kıran şey oldu. O insana da bana söylediklerinin aynısını söylemesi, beni yıktı.Başka bir insanla beraber olmak için o yalanları söylemesi, beni hayatımda en çok kıran şeylerden biri. Yalancı olmak insan ölçülerinn dışında bir şey. İşin içine yalan girdiğinde, her türlü tehlike var demektir.

Herkes bana aldatıldığımı neden itiraf ettiğimi soruyor. Bu çok doğal değil mi? Dünyadaki insanların %99 u aldatılıyor. Dünyanın tüm şöhretleri, en güzel kadınlar, en yakışıklı insanlar aldalıyor. Cemil İpekçi neden aldatılmasın ki! Veya aldatılsa niye söylemesin? Ama ben hayatta aldatmam. Ama hep aldatılan ben oldum.


Günün Fırsatı

İhaneti ve herşeyi affedebilirim. Ama affetmekle devam etmek çok farklı. Bence en büyük yanlış, hem affedip hem de onları tekrar hayatımıza almak. Hani bir de eski sevgililerle yeniler görüşmeye başlar... İşte onu anlamak mümkün değil. "Çağdaş olmak" kelimesi var ya ben öyle ermiş biri değilim ermeye de niyetim yok. Ayrıldığınız insan sizin gönlünüzü kırmışsa o sizin dostunuz olamaz.

İlişkilerde beklediğim tek şey sadakat. Ben deliler gibi aşık olsam da sadakat olmadıktan sonra anında bitiririm o ilişkiyi. Çünkü sadakat bir sihirdir. Ve bir ilişkinin sihiri bozulduğu zaman o ilişkinin anlamı kalmaz.

Özel hayatımla meslek hayatımı ayrı tuttuğumu söyleyemem çünkü o kıyafetler beni yansıtyor, duygularımı yanstıyor. Her birinin üstlerinde aşklarım var, sevgilerim var, nefretlerim var, kıskançlıklarım var. Üstelik ben de insanım, herkes gibi hissediyorum.

Tüm şöhretli ve meşhur insanların en acılı yanları, insanların onların ne kadar şanslı olduklarını düşünmesidir. Oysa insanca yaşamaya hakları olmadığını hiç düşünmezler. Belki ünlü olduğum için benim etrafım daha kalabalık. Ama artık insanlar benim kaşıma gözüme bakmıyor ben o yılları çoktan yitirdim. Bugün pek çok insan beni basamak oalrak kullanıyor ya da "şöhreti bana bulaşır mı?" diyor. Bir de sanatçıların duyguları çok inişli çıkışlı oluyor. Tüm sanatçılar gibi benim de en büyük ızdırabım aşk.

Fırsatı kaçırma!
Oy ver güzelleş
Anket bulunamadi.

Anket Gönder
Kayıt için son 1 hafta!
Ünlülerin kadınlar hakkında sözleri
  • Biz kadınları oldukları haliyle seviyoruz. Kadınlar ise olmayı vaat ettigimiz halimizi seviyor. - Goethe
  • Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler - P.Coelho
  • Gariptir kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler. Onları ağlatanlara ise aşık olurlar. - Oscar Wilde
  • Erkekler hep kadınların aşka aşık olduğunu zannederler. Oysa kadınlar sadece ilgiye aşıktır.. (Marliyn Monroe)
  • Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür. - Ece Temelkuran
Günün sözü

Aşkın en iyisi özgür ve korkusuz olanıdır.
(Russell)

www.pembis.com