Detoks
Hemen kilo ver!
Hastaneler
Sağlık Siteleri

Deniz Seki Fotoğraflar Röportaj

"Yaşadığım her ilişkinin arkasında adamlardan daha çok ben durdum. Kurtarmaya çalıştım ama baktım ki yok, olmayacak; o zaman boşa zaman harcamanın gereği de yok. Hepimizin bu hayatta işi, gücü, sorumlulukları var."


Günün Fırsatı

Deniz Seki

Şarkılarımı kendim yazıyorum. "Seni öpmeye koklamaya doyamadım" derken, bunlar benim yaşadıklarımı, samimi duygularımı anlatıyor.

Deniz Seki, erkekleri fazla şımartmayacaksınız diyor. Yoksa tepenize çıkarlar. Tam bir aşk kadını olan Deniz Seki ilişkilerinde aksine kendisinin değil erkeklerin şımarık bebek muamelesi gördüğünü söylüyor. "El üstünde tutulup şımartılması gereken benken, hep onları öyleymiş gibi gördüm. Bu da ilişkileri yıprattı." diyor.

Deniz Seki Deniz Seki

"Kimse kimsenin sahibi değildir" diyor Deniz Seki. Hiç bir erkek arkadaşıma "sen bir sanatçıyla berabersin" duygusunu yaşatmadım. Türkiye'de bir kadın sanatçıyla birlikte olmanın zorluklarının farkındayım çünkü. Ama benim erkek arkadaşlarım son derece kompleksizdi ve beni çok seven aklı selim(!) kimseler de demek ki bu tür şeylerin içine düştü.

Kangren olmuş parmağa pansuman yapılmıyor, kesip atmak gerek. İşte ilişkilerde de böyle, o ilişkinin bitmesi gerekiyorsa bitmeli, uzatmak can yakar. Bugüne kadar yaşadığı hiç bir şeyden pişman olmamış Deniz Seki. Yaşadıklarının ona duygu, yaşanmışlık, düşünce ve tabi ki en önemlisi de tüm bunların karışımıyla beste ve şarkı sözü olarak döndüğünü vurguluyor.

Fırsatı kaçırma!
Oy ver güzelleş
Anket bulunamadi.

Anket Gönder
Kayıt için son 1 hafta!
Ünlülerin kadınlar hakkında sözleri
  • Biz kadınları oldukları haliyle seviyoruz. Kadınlar ise olmayı vaat ettigimiz halimizi seviyor. - Goethe
  • Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler - P.Coelho
  • Gariptir kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler. Onları ağlatanlara ise aşık olurlar. - Oscar Wilde
  • Erkekler hep kadınların aşka aşık olduğunu zannederler. Oysa kadınlar sadece ilgiye aşıktır.. (Marliyn Monroe)
  • Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür. - Ece Temelkuran
Günün sözü

Sevmek insanın kendi kendini aşmasıdır.
(Oscar Wilde)

www.pembis.com