Zayıflama
Zayıflama
Detoks
Hemen kilo ver!

Detoks nedir detoksun faydaları nelerdir
Detoks diyeti detoks rejimiyle ilgili bilgiler

Detoks ihtiyacı yetersiz ve dengesiz beslenme, hareketsizlik, çevre kirliliği ve artan stres sonucu gelişiyor. Daha fazla meyve ve sebze yiyip ya da bunların suyunu içtiğinizde, bol sıvı aldığınızda, kafein, alkol ve şekeri ılımlı seviyeye indirdiğinizde vücudun asıl ihtiyacı olanı yapıyorsunuz.


Günün Fırsatı

detoks

Bu da hem bağışıklık sistemini güçlendiriyor hem de varsa fazla kilolarınızın ve suyun atılmasına yardımcı oluyor. Etkili bir detoks programının ardından doğru beslenmeye devam ederseniz ve bunu bir yaşam şekli haline getirip belirli aralıklarla da detoks yaparsanız; hastalıklara karşı korunmak da kolaylaşır.

Her gün 5 porsiyon sebze-meyve tüketemeyen, yeterli su içmeyen, çok yoğun alkol ve kafein tüketen, aşırı stresli çalışan, sık seyahatleri olan, hareketsiz bir yaşam sürüp ödem, gaz ve şişkinlik şikayeti yaşayanlar, dönem dönem sabahşar zor uyanp halsizlik hissedenler detoks yapmalıdır. Ama ben düzenli olarak en az yılda iki kez detoks yapılması taraftarıyım. Çünkü şehir yaşamı bizi buna zorluyor.

Detox hakkında detaylı bilgi almak için Detoks sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir hafta-on gün süreyle, vücudumzu dinlendirmek ve ona gerçekten iyi davranıp, ihtiyacı olan doğal besinlerle ödüllendirmek ve arındırmak sizi hasalıklara karşı koruması için de bir doping gibi düşünülebilir.

Ancak organ yetmezliği olanlar (kalp,böbrek,karaciğer), hamileler, süt verenler, yüksek tansiyon hastaları ve çocukların detoks yapması sakıncalı olabilir. b gruptaki kişiler; hekm kontrolü ve bir beslenme diyet uzmanı tavsiyesiyle detoksu deneyebilirler.

Diyetisyen Dilara Koçak

Detoks diyeti detoks rejimi tedox detox zayıflama

Fırsatı kaçırma!
Oy ver güzelleş
Anket bulunamadi.

Anket Gönder
Kayıt için son 1 hafta!
Ünlülerin kadınlar hakkında sözleri
  • Biz kadınları oldukları haliyle seviyoruz. Kadınlar ise olmayı vaat ettigimiz halimizi seviyor. - Goethe
  • Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler - P.Coelho
  • Gariptir kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler. Onları ağlatanlara ise aşık olurlar. - Oscar Wilde
  • Erkekler hep kadınların aşka aşık olduğunu zannederler. Oysa kadınlar sadece ilgiye aşıktır.. (Marliyn Monroe)
  • Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür. - Ece Temelkuran
Günün sözü

Aşkın en iyisi özgür ve korkusuz olanıdır.
(Russell)

www.pembis.com