Hastaneler
Sağlık Siteleri
Kadın Sitesi
Kadınlar için

Sunshower ile duş alırken bronzlaşacaksınız

Tatile çıkamayan fakat bir çok insan gibi yaz aylarında bronzlaşmak isteyenler artık solarium merkezlerine gidip gelmekten kurtuluyor!

Sunshower International adlı Hollanda firması tarafından tasarlanan Sunshower ürünü sayesinde sabah duş alırken bronzlaşmak mümkün. Deniz Çınar Ltd. şirketi tarafından mayıs ayı itibariyle Türkiye'de de satışa sunulan Sunshower'a ilgiyi daha çok kadnlar oluşturuyor.


Günün Fırsatı

Solarium bronz

Sunshower şu anda Avrupa'nın 28 ülkesinde pazarlanmakta. Solaryum merkezlerindeki kampanya ve kombine satışları kadar ucuz olmayan bu ürünün fiyatı 4 bin 800 Euro. Yüzde 20 daha fazla bronzluk sağlayan Sunshower Avrupa Sağlık Örgütü tarafından da test edilip onaylanmasına rağmen 15 yaşından küçükler için tehlikeli olabiliyor. İlk defa Hollanda'da Center Parks Bungolov evlerinde kullanılan ürüne, Avrupa'da daha çok ünlü futbolcu ve sanatçılar ilgi gösteriyor.

İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Avusturya gibi birçok Avrupa ülkesinin yanı sıra, ABD, Rusya ve Polonya'da da 1 yıldır satışta olan ürün, tropikal iklimin yaşandığı Florida dahil, Amerika'nın bir çok eyaletinde de pazara çıktı. Bronzlaşrken terlemeyi de engelleyen Sunshower ayrıca, çift UV filtresine sahip.

Ürünün, kaç dakika çalışacağı ve gücü isteğe göre ayarlanabiliyor. Sunshower Türkiye temsilcisi Şeyda Küçükel, ürünün 15 yaşından küçükler ve UV ışınına alerjisi olan kişiler tarafından kullanılmamasını tavsiye ediyor.

-"Günlük maximum 20 dakika kullanılması gereken bu ürün vücuda belirtilen süreden daha fazla uygulanırsa cilde zarar verebilir. Bazı kişilerde gözler çok hassas olabildiği için Sunshower kullancılarına özel gözlükler veriyoruz" dedi.

Fırsatı kaçırma!
Oy ver güzelleş
Anket bulunamadi.

Anket Gönder
Kayıt için son 1 hafta!
Ünlülerin kadınlar hakkında sözleri
  • Biz kadınları oldukları haliyle seviyoruz. Kadınlar ise olmayı vaat ettigimiz halimizi seviyor. - Goethe
  • Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler - P.Coelho
  • Gariptir kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler. Onları ağlatanlara ise aşık olurlar. - Oscar Wilde
  • Erkekler hep kadınların aşka aşık olduğunu zannederler. Oysa kadınlar sadece ilgiye aşıktır.. (Marliyn Monroe)
  • Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür. - Ece Temelkuran
Günün sözü

Aşk nedir? Kişinin kendinden çıkma ihtiyacı.
(C. Baudelaire)

www.pembis.com