Diyetler
Okumadan zayıflayamazsın
Kadın Siteleri
Kadın sitesi

Erotik Kitaplar Kitap E-Kitap

Bu yılın en çok okunan Erotik Kitaplarını sizin için topladık. İşte en çok satan Erotik Kitaplar listesi. Bakın, inceleyin, beğenirseniz alın okuyun. Erotizm ayıp bir şey değildir. İnsanın doğasında vardır. Cinsel eğitime her yaşta önem verilmelidir. İlişkilerin sağlıklı olabilmesi için mutlu bir cinsel yaşam en önemli şeylerden biridir.

Cemal Süreya Şiirinde Kadın ve Erotizm : Cemal Süreya’nın kadını erotik bir nesne olarak görmediği şiirlerinde de otobiyografik unsurlar ön plana çıkar. Özellikle yaşadığı sürgün ve küçük yaşlarda anne kaybı sendromu, şairin şiirlerindeki kadın tipini baştan aşağı etkilemiş, kurgusal düzlemde ve yaşam deneyiyle nesneleştirdiği kadın tipini şekillendirmiştir. Sevgilisinde annesini arayan imgeler ve şiirlerindeki coğrafi ve mekansal semboller bütün bunların göstergesidir.

Gündelik Yaşamda Erotizm / Yasaklı Cinsellik : Henüz insanın yaratılmadığı dönemde, Hermaphrodites adında iki yüzlü, iki çif kanadı olan, koskocaman garip ve kendi kendine yeterli bir yaratık varmış. Tanrılar, bir yaratığın kendi kendine yetmesini bir türlü içlerine sindiremezlermiş. Duydukları öfke, günün birinde, Hermaphrodites'i ikiye ayırmalarına, bir başka anlatımla, birbirini tamamlayan iki parçaya bölmelerine yol açmış. Böylece, bugün birine kadın, birbirine erkek dediğimiz iki ayrı beden ortaya çkmış. Seks sözcüğü de bu ayırmayı anlatıyor.

Erotizm ve Politika : Kadınlar 19. yüzyılın sonlarında, toplumsal yaşam ve politikada yadsınamaz bir güç haline geldi. Bu dönemde bile kadınların bedenleri, sanatta olsun edebiyatta olsun, erkekler tarafindan evcilleştirilmekte ve sunulmaktaydı. Ancak kadın erotizminin, politika, sanat, edebiyat ve ruhbilimin modern biçimlerinde ele alınışı, incelikten çok uzaktı. Erotizm ve Politika'da, sanat tarihi, tarih ve edebiyatın önde gelen isimleri, erotizm ve politikanın kesişim noktalarını, kadınların sanatlarda ve politikada nasıl meta haline dönüştürüldüklerini inceliyorlar.

 

Zeki Kadın

Cinsellikten Dinselliğe Erotizm : İnsanoğlu yalnızca bedenlerin birleşmesinde mi şehvet duyar? Erotizm mutluluk mu getirmektedir, yoksa tam tersi olan acı mı daha ağır basar zaman içinde. Ölümle şehvet arasındaki, erotizmle öldürmek arasındaki ilişkinin boyutu nedir? Tanrıya kurban verme törenlerinde erotizm nerede başlar, nerede biter?

Fırsatı kaçırma!
Oy ver güzelleş
sizce sanal aşk olabilir mi , olursa çiftler birbirine sadık kalabilir mi? (incitanemm)
evet olabilir sadık kalabilirler
hayır olamaz sadık kalamazlar
olabilir ama sadık kalamazlar
süper bir aşk yaşayabilirler ve herzaman sadık kal

Toplam oy: 1809
Sonuçlar

Anket Gönder
Kayıt için son 1 hafta!
Ünlülerin kadınlar hakkında sözleri
  • Biz kadınları oldukları haliyle seviyoruz. Kadınlar ise olmayı vaat ettigimiz halimizi seviyor. - Goethe
  • Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler - P.Coelho
  • Gariptir kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler. Onları ağlatanlara ise aşık olurlar. - Oscar Wilde
  • Erkekler hep kadınların aşka aşık olduğunu zannederler. Oysa kadınlar sadece ilgiye aşıktır.. (Marliyn Monroe)
  • Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür. - Ece Temelkuran
Günün sözü

Sevmek insanın kendi kendini aşmasıdır.
(Oscar Wilde)

www.pembis.com