Zayıflama
Zayıflama
Kadınlar
Kadınlar için site

Estetik Cerrahi Estetik Ameliyat Plastik Cerrahi

Estetik cerrahi, diğer adlarıyla plastik cerrahi, rekonstrüktif cerrahi ikinci dünya savaşı sırasında, yaralananlar, doku ve organ kaybı yaşayanlar için geliştirilmiş bir tıp dalı. Zamanla, isteğe bağlı ve herhangi bir kayıp ya da zorunluluk olmaksızın yapılmaya başlandı.

Plastik cerrahi denilince ilk olarak aklımıza estetik ameliyatlar gelir. Oysa plastik cerrahi’nin konuları arasında estetik ameliyatlar ancak küçük bir bölüm oluşturmaktadır. Plastik cerrahinin yanıklar ve sekelleri, baş boyun cerrahisi, kaza ve yaralanmalar sonucu oluşan doku ve organ kayıpları, doğuştan şekil bozuklukları, çene cerrahisi, el yaralanmaları, derinin cerrahi hastalıkları, cilt, ciltaltı ve baş-boyun bölgesi kanserleri, yüz kırıkları, kafatası kemikleri cerrahisi gibi çok değişik ve çeşitli çalışma alanları vardır.

En çok rağbet edilen estetik ameliyatlar, göğüs küçültme, göğüs büyütme, göğüs dikleştirme, burun ameliyatları, penis uzatma, penis kalınlaştırma, botox enjeksyonları, saç ekimidir.

Estetik harikası sanatçıları düşünürsek bir Ajda Pekkan, Deniz Akkaya, Pamela Anderson .. estetik cerrahinin nasıl mucizeler yaratabildiğini görebiliriz.


Günün Fırsatı

Estetik Cerrahi

Fırsatı kaçırma!
Oy ver güzelleş
Anket bulunamadi.

Anket Gönder
Kayıt için son 1 hafta!
Ünlülerin kadınlar hakkında sözleri
  • Biz kadınları oldukları haliyle seviyoruz. Kadınlar ise olmayı vaat ettigimiz halimizi seviyor. - Goethe
  • Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler - P.Coelho
  • Gariptir kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler. Onları ağlatanlara ise aşık olurlar. - Oscar Wilde
  • Erkekler hep kadınların aşka aşık olduğunu zannederler. Oysa kadınlar sadece ilgiye aşıktır.. (Marliyn Monroe)
  • Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür. - Ece Temelkuran
Günün sözü

Aşkın en iyisi özgür ve korkusuz olanıdır.
(Russell)

www.pembis.com