Kadınlar
Zayıflama
Zayıflama
Tavla Oyna
Calı tavla odasına gel!

100 Dolar Fıkrası

Adamın çok hoş bir papağanı varmış.

Adam bekar olduğu için her akşam 100 dolar verip bir hayat kadını getiriyormuş eve ve yatak odasında papağanın yanında yapıyormuş bunları.

Sonunda papağan dile gelmiş "her akşam her akşam 100 dolar veriyorsun kendi keyfine, bir de utanmadan yanımda yapıyorsun benim canım yok mu?" adam hak vermiş papağana ve ertesi gün dişi papağanı olan bir kadınla anlaşmış. 100 dolar kendisi için 100 dolar papağanı için vermiş. Akşam kadın papağanıyla eve gelmiş ve papağana :

"bu senin için, yatak odası da senin olsun biz içerideyiz " demiş.

Adam kadını soymuş tam iş üstündeyken içeriden bir bağırtı gelmiş, adamla kadın yatak odasına koşmuşlar ki dişi papağanın üzerinde tek bir tüy kalmamış. kadın çığlık atmış :

-ne yaptın kuşuma?!!

Papağan

-100 dolar verdik soymadan mı yapacaktık?!


100 Dolar * Azrail * Bakire * Balon * Evde Yok * Grup Sex Organize * Muz * Namus * Vibrator * Brezilyalı * Flört ne demek? * Deve * Horoz * Trafik Polisi * Savaş * Yıllar Önce * Skorbord * Çukur İşi * Dile benden ne dilersen * Firar * İşraret * Paça * Yassı Tavuk * Boyacı Laz * Ajan Yarışması * Fırıncı * Sosyete Oyunu * Bıkık * Jinekolog * Sabun * Terzi Agop * Porsche * Matematik * Tokat * Tedavi * Ağaya Masaj * Aferin Hamsi * Bağırsak Kurdu * Kaykay * Başçavuş Albayı Tutuklayacakmış * Stil * Temel ve Maymun * En Akıllı Deli * Çekirdeksiz Karpuz * Karadenizli Yılanlar * Açım * Pasaport * Lazlarla Rusların Savaşı * Aslan * E-5 * Sinyal * Müebbet * Matematik Finali * Yavru tavşan * Hangi Balığı? * Horoz Yarışı * Üç Dilek * Motorcuyla Serçe * Bushu Yakacaklar * Astronot Temel * Tekrar Deneyin * İçki isteyen laz *
Üniversitelilere fırsat

Oy ver güzelleş
bu erkekler neden kızları aldatır? (peri)
daha güzelini buldukları için
aynı kızdan sıkıldıkları için
her erkeğin yaptığını yapmak için

Toplam oy: 1779
Sonuçlar

Anket Gönder
En çok oynanan oyun

Kampanya fırsatı
Günün sözü

Aşk insana güzellik verir.
(Bernard Shaw)

www.pembis.com