Kadınlar
Yemek Tarifleri
Resimli yemek tarifleri
Diyet
Diyet

Hangi Balığı? Fıkrası

Adam, avlanmanın son derece yasak olduğu, yakalanınca çok yüklü para cezalarının kesin uygulandığı milli parkta, göl kenarında, kucağında kocaman bir balıkla parkın polis müdürüne yakalanmış..

"Avlanma izniniz var mı?" diye sormuş, polis müdürü..

"Yok.." demiş adam, "Gerek de yok çünkü bu balığı ben evimde besliyorum. Her gün buraya gelip gölde bir müddet yüzdürüyorum, ıslık çalıyorum dönüp geliyor, alıp eve götürüyorum.."

"Tamamen palavra..!" demiş polis müdürü, "Balıklar bu dediğinizi yapamaz.."

"İnanın bu gerçek efendim.. İsterseniz göstereyim.."

"Tamam.. Görelim bakalım.."

Adam balığı gölün derin sularına bırakmış, aradan birkaç dakika geçmiş, polis müdürü adama dönüp "Evet?" demiş

"Evet ne?"

"Ne zaman geri çağıracaksın?"

"Neyi?"

"Balığı.."

"Hangi balığı?.."


100 Dolar * Azrail * Bakire * Balon * Evde Yok * Grup Sex Organize * Muz * Namus * Vibrator * Brezilyalı * Flört ne demek? * Deve * Horoz * Trafik Polisi * Savaş * Yıllar Önce * Skorbord * Çukur İşi * Dile benden ne dilersen * Firar * İşraret * Paça * Yassı Tavuk * Boyacı Laz * Ajan Yarışması * Fırıncı * Sosyete Oyunu * Bıkık * Jinekolog * Sabun * Terzi Agop * Porsche * Matematik * Tokat * Tedavi * Ağaya Masaj * Aferin Hamsi * Bağırsak Kurdu * Kaykay * Başçavuş Albayı Tutuklayacakmış * Stil * Temel ve Maymun * En Akıllı Deli * Çekirdeksiz Karpuz * Karadenizli Yılanlar * Açım * Pasaport * Lazlarla Rusların Savaşı * Aslan * E-5 * Sinyal * Müebbet * Matematik Finali * Yavru tavşan * Hangi Balığı? * Horoz Yarışı * Üç Dilek * Motorcuyla Serçe * Bushu Yakacaklar * Astronot Temel * Tekrar Deneyin * İçki isteyen laz *
Üniversitelilere fırsat

Oy ver güzelleş
Hoşlandığın kişiyle sonunda arkadaş oldun. İlk buluşmanıza gideceksiniz seni evden alacak ama bir sorun var giyeceksin? (Gökçesu Ç.)
şık bir gece elbisesi sivri burun ayakkabıların
kot ve askılı body ve spor ayakkabıların
siyah pantolonun üstüne pembe bir gömlek sivri bur
eşofmanların ve spor ayakkabıların

Toplam oy: 1692
Sonuçlar

Anket Gönder
En çok oynanan oyun

Kampanya fırsatı
Günün sözü

Aşkı aşktan başka bir şey söndüremez.
(Mevlana)

www.pembis.com