Kadınlar
Tavla Oyna
Calı tavla odasına gel!
Tekstil
Giyim tekstil firmaları mağazalar

Horoz Yarışı Fıkrası

Çiftçi, kümesine genç bir horoz almış. Fakat kümesteki yaşlı horoz, kümesteki tavuklardan Fatma'yı çok sevdiği için genç horozdan Fatma'yı kendisine bırakmasını rica etmiş. Genç horoz da:

"Olmaz kümesteki bütün tavuklar benim" demiş.

Bunun üzerine yaşlı horoz:

"Bak, seninle bir yarış yapacağız, şu karşıdaki ağaca kadar koşacağız, eğer ben kazanırsam Fatma'yı alırım, yok eğer sen kazanırsan Fatma'yla birlikte bütün tavuklar senin olur" demiş.

Bu teklif genç horozun aklına yatmış. Tam koşmaya başlayacakları sırada yaşlı horoz durarak:

"Bak, ben çok yaşlıyım bana biraz avans verir misin" demiş.

Genç horoz da kabul edince yaşlı horoz başlamış koşmaya. Yaşlı horoz biraz uzaklaştıktan sonra genç horoz da peşinden ona yetişmek için hızlı bir şekilde koşmaya başlamış ve birkaç adım attıktan sonra çiftçi genç horozu vurmuş ve söylenmiş:

"Ulan 1 ay içinde aldığım 3.horoz. Bu da top çıktı."


100 Dolar * Azrail * Bakire * Balon * Evde Yok * Grup Sex Organize * Muz * Namus * Vibrator * Brezilyalı * Flört ne demek? * Deve * Horoz * Trafik Polisi * Savaş * Yıllar Önce * Skorbord * Çukur İşi * Dile benden ne dilersen * Firar * İşraret * Paça * Yassı Tavuk * Boyacı Laz * Ajan Yarışması * Fırıncı * Sosyete Oyunu * Bıkık * Jinekolog * Sabun * Terzi Agop * Porsche * Matematik * Tokat * Tedavi * Ağaya Masaj * Aferin Hamsi * Bağırsak Kurdu * Kaykay * Başçavuş Albayı Tutuklayacakmış * Stil * Temel ve Maymun * En Akıllı Deli * Çekirdeksiz Karpuz * Karadenizli Yılanlar * Açım * Pasaport * Lazlarla Rusların Savaşı * Aslan * E-5 * Sinyal * Müebbet * Matematik Finali * Yavru tavşan * Hangi Balığı? * Horoz Yarışı * Üç Dilek * Motorcuyla Serçe * Bushu Yakacaklar * Astronot Temel * Tekrar Deneyin * İçki isteyen laz *
Üniversitelilere fırsat

Oy ver güzelleş
bir erkekten hoşlanıyorsunuz onu nasıl ayarlarsınız? (kararsız pembe)
hiçbirşey yapmam ondan beklerim
birşeyler ısmarlamayı teklif ederim
karşısına çıkar ya benimsin ya kara toprağın derim
göz süzersaçlarımı savururum kuyruğumu sallarım
laf vurarak anlamasını sağlarım
anketi hazırlayan gibi oturur ağlarım

Toplam oy: 659
Sonuçlar

Anket Gönder
En çok oynanan oyun

Kampanya fırsatı
Günün sözü

Aşk, gülü dikenle avuçlamak demektir.
(Stendhal)

www.pembis.com