Kadınlar
Ayurveda
Yaşam bilimi
LQ Testi
LQ Yaşam kalitesi testi

Jinekolog Fıkrası

Jinekologun biri lanet olsun der ve doktorluğu bırakır. Niyeti araba tamircisi olmaktır. Gider ve sendikanın sınavına girer. Sonuçta 100 uzerinden 150 alıp geçer. Bunun üzerine bir soruşturma açılır. Müfettişler hocaya sorarlar bu iş nasıl oldu diye.

Hoca :

-"Valla, yağı değiştir dedim değiştirdi. Filtreyi değiştir dedim değiştirdi. Bujileri temizle dedim temizledi."

Mufettis :-

"İyi de neden 100 değil de 150"

Hoca :

- "Bunların hepsini arabanın egzoz deliğinden yaptı..


100 Dolar * Azrail * Bakire * Balon * Evde Yok * Grup Sex Organize * Muz * Namus * Vibrator * Brezilyalı * Flört ne demek? * Deve * Horoz * Trafik Polisi * Savaş * Yıllar Önce * Skorbord * Çukur İşi * Dile benden ne dilersen * Firar * İşraret * Paça * Yassı Tavuk * Boyacı Laz * Ajan Yarışması * Fırıncı * Sosyete Oyunu * Bıkık * Jinekolog * Sabun * Terzi Agop * Porsche * Matematik * Tokat * Tedavi * Ağaya Masaj * Aferin Hamsi * Bağırsak Kurdu * Kaykay * Başçavuş Albayı Tutuklayacakmış * Stil * Temel ve Maymun * En Akıllı Deli * Çekirdeksiz Karpuz * Karadenizli Yılanlar * Açım * Pasaport * Lazlarla Rusların Savaşı * Aslan * E-5 * Sinyal * Müebbet * Matematik Finali * Yavru tavşan * Hangi Balığı? * Horoz Yarışı * Üç Dilek * Motorcuyla Serçe * Bushu Yakacaklar * Astronot Temel * Tekrar Deneyin * İçki isteyen laz *
Üniversitelilere fırsat

Oy ver güzelleş
Hoşlandığın kişiyle sonunda arkadaş oldun. İlk buluşmanıza gideceksiniz seni evden alacak ama bir sorun var giyeceksin? (Gökçesu Ç.)
şık bir gece elbisesi sivri burun ayakkabıların
kot ve askılı body ve spor ayakkabıların
siyah pantolonun üstüne pembe bir gömlek sivri bur
eşofmanların ve spor ayakkabıların

Toplam oy: 1692
Sonuçlar

Anket Gönder
En çok oynanan oyun

Kampanya fırsatı
Günün sözü

Aşk, ülkesini kılıçsız idare eden bir kraldır.
(George Harbert)

www.pembis.com