Kadınlar
Yemek Tarifleri
Resimli yemek tarifleri
LQ Testi
LQ Yaşam kalitesi testi

Müebbet Fıkrası

Zamanın en büyük Mayfa babası çok ağır bir suçtan yargılanmaktadır ve idamı istenmektedir. Juri üyelerinin icinde Temel de vardır. Mafyanın adamları mahkemeden önce Temeli bir kenera çekerler ve şöyle derler:

- Temel ne yap et Babanın cezasını muebbet'e çevir yoksa bu senin sonun olur derler!!!

Temel'in içine korku düşmüştür "ne yapsam da bu adamı kurtarsam" diye düşünür.

Dava başlar günlerce devam eder ve nihayet Jüri üyeleri karar vermek üzere odalarına geçerler. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra juri geri gelir ve kararını okur:

- Müebbet hapis.

Bunu duyan Babanın adamları ne yapacaklarını şaşırılar doğru Temel'e gidip afferim sana Temel şimdi gözümüze girdin derler. Ardından da sorarlar bu işi nasıl başardın?:

-Temel "Hiç sormayun da. Haçen hepsu Beraat Beraat diye tuttirdu Müebbete çevirene kadar akla karayu seçtum da"


100 Dolar * Azrail * Bakire * Balon * Evde Yok * Grup Sex Organize * Muz * Namus * Vibrator * Brezilyalı * Flört ne demek? * Deve * Horoz * Trafik Polisi * Savaş * Yıllar Önce * Skorbord * Çukur İşi * Dile benden ne dilersen * Firar * İşraret * Paça * Yassı Tavuk * Boyacı Laz * Ajan Yarışması * Fırıncı * Sosyete Oyunu * Bıkık * Jinekolog * Sabun * Terzi Agop * Porsche * Matematik * Tokat * Tedavi * Ağaya Masaj * Aferin Hamsi * Bağırsak Kurdu * Kaykay * Başçavuş Albayı Tutuklayacakmış * Stil * Temel ve Maymun * En Akıllı Deli * Çekirdeksiz Karpuz * Karadenizli Yılanlar * Açım * Pasaport * Lazlarla Rusların Savaşı * Aslan * E-5 * Sinyal * Müebbet * Matematik Finali * Yavru tavşan * Hangi Balığı? * Horoz Yarışı * Üç Dilek * Motorcuyla Serçe * Bushu Yakacaklar * Astronot Temel * Tekrar Deneyin * İçki isteyen laz *
Üniversitelilere fırsat

Oy ver güzelleş
neden kızlar futbolu sevmez(nasz)
çok erkeksi olduğundan
ağır bir spor dalı olduğundan
saçma bulduklarından
kalıplaşmış bir kız düşüncesi olduğundan

Toplam oy: 951
Sonuçlar

Anket Gönder
En çok oynanan oyun

Kampanya fırsatı
Günün sözü

Aşkın en iyisi özgür ve korkusuz olanıdır.
(Russell)

www.pembis.com