Kadınlar
LQ Testi
LQ Yaşam kalitesi testi
Tekstil
Giyim tekstil firmaları mağazalar

Sosyete Oyunu Fıkrası

Temel ile Dursun sosyeteye girmişler ve sosyetik delikanlılarla arkadaşlık kurmuşlar. Bir gün kendi aralarında oyun oynamaya karar vermişler. Delikanlı :

- "Bir odada kız erkek karışık toplanacağız ve sonra lambaları kapatacağız ondan sonra kim kime neyaparsa".. diye oyunun kurallarını açıklamış. Oyun başladıktan bir süre sonra pat diye ışıklar yanmış. Priz başında temel duruyor.

Dursun;

- "ula uşağum ne cüzel oyniduk niçun oyin bozanluk yapisun".

Temel;

- "*ikiyum böyle oyinu da.. Tuttuğumiz iki meme yeduğumuz *arrağun haddi hesabu yok"...


100 Dolar * Azrail * Bakire * Balon * Evde Yok * Grup Sex Organize * Muz * Namus * Vibrator * Brezilyalı * Flört ne demek? * Deve * Horoz * Trafik Polisi * Savaş * Yıllar Önce * Skorbord * Çukur İşi * Dile benden ne dilersen * Firar * İşraret * Paça * Yassı Tavuk * Boyacı Laz * Ajan Yarışması * Fırıncı * Sosyete Oyunu * Bıkık * Jinekolog * Sabun * Terzi Agop * Porsche * Matematik * Tokat * Tedavi * Ağaya Masaj * Aferin Hamsi * Bağırsak Kurdu * Kaykay * Başçavuş Albayı Tutuklayacakmış * Stil * Temel ve Maymun * En Akıllı Deli * Çekirdeksiz Karpuz * Karadenizli Yılanlar * Açım * Pasaport * Lazlarla Rusların Savaşı * Aslan * E-5 * Sinyal * Müebbet * Matematik Finali * Yavru tavşan * Hangi Balığı? * Horoz Yarışı * Üç Dilek * Motorcuyla Serçe * Bushu Yakacaklar * Astronot Temel * Tekrar Deneyin * İçki isteyen laz *
Üniversitelilere fırsat

Oy ver güzelleş
kısmetinize mi yoksa şansınıza mı daha çok inanırsınız? (gamze gizem erdem)
kısmetime inanırım
şansıma inanırım
ikisine de inanırım
ikisine de inanmam

Toplam oy: 539
Sonuçlar

Anket Gönder
En çok oynanan oyun

Kampanya fırsatı
Günün sözü

Aşk, gülü dikenle avuçlamak demektir.
(Stendhal)

www.pembis.com