Kadınlar
Ayurveda
Yaşam bilimi
Ayurveda
Yaşam bilimi

Sosyete Oyunu Fıkrası

Temel ile Dursun sosyeteye girmişler ve sosyetik delikanlılarla arkadaşlık kurmuşlar. Bir gün kendi aralarında oyun oynamaya karar vermişler. Delikanlı :

- "Bir odada kız erkek karışık toplanacağız ve sonra lambaları kapatacağız ondan sonra kim kime neyaparsa".. diye oyunun kurallarını açıklamış. Oyun başladıktan bir süre sonra pat diye ışıklar yanmış. Priz başında temel duruyor.

Dursun;

- "ula uşağum ne cüzel oyniduk niçun oyin bozanluk yapisun".

Temel;

- "*ikiyum böyle oyinu da.. Tuttuğumiz iki meme yeduğumuz *arrağun haddi hesabu yok"...


100 Dolar * Azrail * Bakire * Balon * Evde Yok * Grup Sex Organize * Muz * Namus * Vibrator * Brezilyalı * Flört ne demek? * Deve * Horoz * Trafik Polisi * Savaş * Yıllar Önce * Skorbord * Çukur İşi * Dile benden ne dilersen * Firar * İşraret * Paça * Yassı Tavuk * Boyacı Laz * Ajan Yarışması * Fırıncı * Sosyete Oyunu * Bıkık * Jinekolog * Sabun * Terzi Agop * Porsche * Matematik * Tokat * Tedavi * Ağaya Masaj * Aferin Hamsi * Bağırsak Kurdu * Kaykay * Başçavuş Albayı Tutuklayacakmış * Stil * Temel ve Maymun * En Akıllı Deli * Çekirdeksiz Karpuz * Karadenizli Yılanlar * Açım * Pasaport * Lazlarla Rusların Savaşı * Aslan * E-5 * Sinyal * Müebbet * Matematik Finali * Yavru tavşan * Hangi Balığı? * Horoz Yarışı * Üç Dilek * Motorcuyla Serçe * Bushu Yakacaklar * Astronot Temel * Tekrar Deneyin * İçki isteyen laz *
Üniversitelilere fırsat

Oy ver güzelleş
bir erkekten hoşlanıyorsunuz onu nasıl ayarlarsınız? (kararsız pembe)
hiçbirşey yapmam ondan beklerim
birşeyler ısmarlamayı teklif ederim
karşısına çıkar ya benimsin ya kara toprağın derim
göz süzersaçlarımı savururum kuyruğumu sallarım
laf vurarak anlamasını sağlarım
anketi hazırlayan gibi oturur ağlarım

Toplam oy: 660
Sonuçlar

Anket Gönder
En çok oynanan oyun

Kampanya fırsatı
Günün sözü

Aşk, ülkesini kılıçsız idare eden bir kraldır.
(George Harbert)

www.pembis.com