Zayıflama
Zayıflama
Ayurveda
Yaşam bilimi

Gökhan Keser Kimdir Biyografisi
 
Günün Fırsatı

Gökhan Keser 9 Eylül 1987 İzmir doğumlu. Burcu başak. Hobileri arasında müzik dinlemek, arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle vakit geçirmek ve sahilde yürümek yer alıyor. Açık Öğretim Üniversitesi İşletme bölümünden mezun. İlk olarak Selena dizisinde yer alan Gökhan Keser, diziden üç sene önce Grup Mecaz'ın Can Yarim isimli şarkılarının libinde oynamış. Aynı zamanda modellik de yapan Gökhan Keser pek çok projede ve defilede yer almış.

Disipline çok önem veriyor genç oyuncu, "çok çalışmak" lazım diyor. Aşkı "yaşadığım en güzel saf ve temiz duygu" olarak isimlendiriyor. Okul yıllarında fazla çalışkan bir öğrenci değilmiş Gökhan Keser, "sayısalda pek iyi değildim ama sözelim iyiydi" diyor. Eleştiriye açık ve aldığı eleştirilerle kendini daha da geliştirmeye çalışıyor. İlişkilerinde en çok saygıya, samimiyete ve doğallığa önem veriyor.

Canı birşeye sıkılınca, dolaşmayı ya da Nevizade'ye fasıl dinlemeye gitmeyi tercih ediyor. 2006 yılında Çin'de düzenlenen Manhunt International yarışmasında üçüncü olan Gökhan Keser, arkadaşlarının ona "Çin güzeli" lakabını takmasına neden olduğunu gülerek anlatıyor.

En sevdiği renk kahverengi tonları. En sevdiği araba markası Corvette. Dünyanın en güzel kadını ona göre annesi. Kadınlarda makyajdan hiç hoşlanmıyor. Aradığı kızın samimi ve içten olmasını istiyor.

Fırsatı kaçırma!
Oy ver güzelleş
Anket bulunamadi.

Anket Gönder
Kayıt için son 1 hafta!
Ünlülerin kadınlar hakkında sözleri
  • Biz kadınları oldukları haliyle seviyoruz. Kadınlar ise olmayı vaat ettigimiz halimizi seviyor. - Goethe
  • Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler - P.Coelho
  • Gariptir kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler. Onları ağlatanlara ise aşık olurlar. - Oscar Wilde
  • Erkekler hep kadınların aşka aşık olduğunu zannederler. Oysa kadınlar sadece ilgiye aşıktır.. (Marliyn Monroe)
  • Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür. - Ece Temelkuran
Günün sözü

Aşkın en iyisi özgür ve korkusuz olanıdır.
(Russell)

www.pembis.com