Hastaneler
Sağlık Siteleri
Detoks
Detoks diyetiyle zayıflama

Helin Avşar Hülya Avşar Gülben Ergen

Biliyorsunuz, Gülben Ergen'in "Artık rakibim kalmadı" sözlerine Hülya Avşar değil ama Helin Avşar'dan yanıt gelmişti. "Skandallarla anılan biri ablama rakip olamaz" demişti.

Helin Avşar

 
Günün Fırsatı

Açıkçası Helin'in bu açıklamalarına ablasının kızacağını sanmıştım, yanılmışım. Çünkü ablası bu açıklamaya memnun bile olmuş. Bunun açıklamasını da şöyle yapıyor "Marka olmak için kendinden büyüğüne saldırırmışsın ilk etapta. Eğer markaysan ve sana saldırılıyorsa, ikinci bir kişiyle saldırıları püskürtürmüşsün." (Üniversitede bir derste bu konu böyle anlatılıyormuş. Öyle diyor kendisi.)

Peki, Hülya Avşar'ın marka değerini korumak ve saldırıları püskürtmek için atağa kalkan Helin Avşar'ın birkaç hafta sonra yaptığı açıklamya ne demeli? Ne demişti Helin "Gülben Ergen'i de giydirmek istiyorum. Sonuçta profesyonel bir iş yapıyorum. Dugularımı karıştırmıyorum. Karıştırsam şarkılarını da dinlemezdim."

Buyrun bakalım. Buradan yakın.

Helin Avşar da ablası Hülya Avşar'ın yolundan gidiyor deniyordu doğruymuş. Bir söylediği bir söylediğine uymuyor ablası gibi ve sürekli bu uyumsuzluklarıyla, kendini akıllı sanmalarıyla ikisi de magazin basınında yer almaya çalışıyor.

Fırsatı kaçırma!
Oy ver güzelleş
Anket bulunamadi.

Anket Gönder
Kayıt için son 1 hafta!
Ünlülerin kadınlar hakkında sözleri
  • Biz kadınları oldukları haliyle seviyoruz. Kadınlar ise olmayı vaat ettigimiz halimizi seviyor. - Goethe
  • Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler - P.Coelho
  • Gariptir kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler. Onları ağlatanlara ise aşık olurlar. - Oscar Wilde
  • Erkekler hep kadınların aşka aşık olduğunu zannederler. Oysa kadınlar sadece ilgiye aşıktır.. (Marliyn Monroe)
  • Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür. - Ece Temelkuran
Günün sözü

Sevmek insanın kendi kendini aşmasıdır.
(Oscar Wilde)

www.pembis.com