Hastaneler
Sağlık Siteleri
Hastaneler
Sağlık Siteleri

Merve Büyüksaraç Ceyla Kirazlı Selda Öğrük Asena Tuğal Güzellik Yarışması
Merve Büyüksaraç Star TV tarafından düzenlenen Miss Turkey 2006 yarışmasının kraliçesi. 18 yaşında ve yarışmaya Ankara'dan katılmış. TED Ankara Koleji'nde lise son sınıf öğrencisi.

Güzellik yarışmasına katılan bir diğer isim Ceyla Kirazlı. O da 19 yaşında ve İzmir'den katılmış. Dans etmeyi çok seviyor ve Ege Üniversitesi’nin Kafkas ekibinde dans ediyor. İki sene de basketbol oynamış.

Selda Öğrük ilk dörde kalanlar arasında bir güzel. 22 yaşında Almanya'dan katılmış. Psikoloji okuyor ve kickbox yapmayı seviyormuş. Asena Tuğal ise 22 yaşında yarışmaya İstanbul'dan katılmış. Boğaziçi Üniversitesi Fen-Matematik Öğretmenliği Bölümü’nde okuyan güzel 2,5 sene Show Haber'de çalışmış.

merve büyüksaraç
Selda Öğrük
canlı oyunlar
Ceyla Kirazlı
Asena Tuğal
Bu dört güzel de Merve Büyüksaraç, Ceyla Kirazlı, Selda Öğrük, Asena Tuğal hep akrabalarının ve arkadaşlarının ısrarlarıyla güzellik yarışmasına katılmışlar. Merve Büyüksaraç Azra Akın gibi Miss World yarışmasında birinci olmak ve Türkiye'yi temsil etmek istiyor. Kazanamazsa çok üzüleceğini söylüyor. Ceyla Kirazlı ikinci olduğu için, Türkiyeyi Miss Universe yarışmasında temsil edecek. Selda Öğrük ise Miss Europe yarışması için çok heyecanlı. Asena Tuğal Miss International'da Türkiyeyi temsil edecek.
Fırsatı kaçırma!
Oy ver güzelleş
Anket bulunamadi.

Anket Gönder
Kayıt için son 1 hafta!
Ünlülerin kadınlar hakkında sözleri
  • Biz kadınları oldukları haliyle seviyoruz. Kadınlar ise olmayı vaat ettigimiz halimizi seviyor. - Goethe
  • Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler - P.Coelho
  • Gariptir kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler. Onları ağlatanlara ise aşık olurlar. - Oscar Wilde
  • Erkekler hep kadınların aşka aşık olduğunu zannederler. Oysa kadınlar sadece ilgiye aşıktır.. (Marliyn Monroe)
  • Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür. - Ece Temelkuran
Günün sözü

Sevmek insanın kendi kendini aşmasıdır.
(Oscar Wilde)

www.pembis.com