Bedava İfadeler
Twitter Facebok İfadeleri
Hastaneler
Sağlık Siteleri

Motosiklet Hızlı Hayat

Kimimiz lisede çift dikiş gittik, kimimiz asla ulaşamayacağımız hayallerin peşinde yıllarımızı kaybettik. Geçen zamanı geri almak imkansız derler değil mi? Aslında tam olarak öyle değil. Nasıl mı?

İşte buna dur demek isteyen bazı insanlar, o saatleri kaybetmiyor. Siz trafikte saatlerce cebelleşirken, onlar sabahları afiyetle keyifli kahvaltılar yapıyor. Hatta bazıları, her zabah sizden yarım saat daha fazla uyuyor! Bir de bunun akşam eve geri dönüşü var değil mi? O saatlerde de, onlar, yine trafikte ve park yeri ararken sizin gibi çile doldurmuyor, kendilerine zaman ayırıyor. Belki hobileriyle ilgileniyorlar, belki kitap okuyorlar belki de keyif yapıyorlar. Peki kim bunlar? Tabi ki motosiklet kullanıcıları!


Günün Fırsatı

Onlar her gün sizden en az bir saat daha fazla yaşıyor!

Motosiklet

Hani trafikte artık sık sık rastladığımız motosikletliler varya, işte onlar, her gün sizden bir saat daha fazla yaşıyor. Siz trafikte çile doldururken onlar çoktan işlerine ya da evlerine gitmiş oluyorlar. Sizin trafikte harcadığınız zamanı, onlar kendileri için ayırabiliyorlar. Üstelik yakıttan da önemli ölçüde tasarruf ediyorlar. Haksız rekabet gibi değil mi? Eee kolayı var. Siz de bir motosiklet alın, kaybettiğiniz yılları, saat saat geri kazanın!

Motorsiklet seçimi çok önemli!

Uzmanlar, her yaşa, her amaca uygun bir motosiklet mutlaka vardır diyorlar. Fakat özellikle uyardıkları bir konu var ki, bu çok önemli. Fiyatının uygunluğuna kanıp sakın ola ki her motosikleti almayın. Çünkü motosiklette garanti, yedek parça, servis, yetkili bayi çok çok önemli.

Özellikle Türkiye'de bu hizmetleri eksiksiz veren bir tek markanın olduğunu üzerine basa basa vurguluyorlar. Bu marka hangisi mi? Tabi ki Honda. Gerek motosikletlerin sağlamlığı, güvenliği,yakıt ekonomisi, gerekse satış sonrası hizmetleri açısından güvenilir.

Kaybettiğim yılları geri alacağım diyerek o zamanı bayilerde ve servislerde geçirmeyin :)

Fırsatı kaçırma!
Oy ver güzelleş
Anket bulunamadi.

Anket Gönder
Kayıt için son 1 hafta!
Ünlülerin kadınlar hakkında sözleri
  • Biz kadınları oldukları haliyle seviyoruz. Kadınlar ise olmayı vaat ettigimiz halimizi seviyor. - Goethe
  • Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler - P.Coelho
  • Gariptir kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler. Onları ağlatanlara ise aşık olurlar. - Oscar Wilde
  • Erkekler hep kadınların aşka aşık olduğunu zannederler. Oysa kadınlar sadece ilgiye aşıktır.. (Marliyn Monroe)
  • Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür. - Ece Temelkuran
Günün sözü

Aşkı tatmayan aşkın yarasına ilaç olamaz.
(Shakespeare)
siteyi şahsen uğraşıp araştırıp didinip saçımı süpürge edip hazırlamış olduğumdan, bana sormadan etmeden, burdan kopyalayıp kopyalayıp başka sitelerde yayınlayanları sevgilileri terketsin!

PAGERANK SEO Alan Adı tescil