Kadın Siteleri
Kadın sitesi
Zayıflama
Zayıflama

Güzellik Peeling Granül Lazer Meyve Asitleri
Aslında kadın erkek farketmiyor artık peeling için. Özellikle metroseksuel erkekler peelingin faydalarını anlamış durumdalar.

Peeling nasıl uygulanıyor? Peelingin faydası neler?

Çeşitli yöntemlerle cildin üst tabakasının belli bir derinlikte soyulması demektir. Peeling işleminde ciltteki probleme göre granüllü maddeler, çeşitli asitler, mekanik yöntemler ve lazerler kullanılır.

Soyma işlemi gözle fark edilemeyecek derinlikte de yapılabilir veya cildin tüm üst tabakası derin bir şekilde soyularak tamamen yeni bir cilt oluşturulması da hedeflenebilir. Peeling meyve asitleriyle yüzeysel ve orta derinlikte yapılmaktadır.

Günün Fırsatı

Peeling

Peeling uygulamaları akne, leke, ince kırışıklıkların tedavisi, cilde matlık veren ölü tabakanın alınması, cildin yağ ve nem oranını dengelemek amacıyla yapılır. Çeşitli yöntemlerle kombine edilerek etkinliğin artması sağlanabilir.

2-4 haftada bir yapılan 4-6 seanslık bir uygulama cilde parlaklık, canlılık verir, ince kırışıklıklarda belirgin azalma, hafif akne vakalarında iyileşme ve pürüzsüz bir cilt elde edilmesine yardımcı olur.

Uygulamalardan sonra birkaç saat süren bir kızarıklık oluşur, cilt genellikle en geç ertesi gün normal haline döner. Uygulama süresi hazırlık aşaması ile birlikte ortalama 30 dakikadır.

peeling bakım güzellik lazer peelnig peling piling peling pilink piilink piiling peeming güzellik bakım evde bakım peeling ürünleri

Fırsatı kaçırma!
Oy ver güzelleş
Anket bulunamadi.

Anket Gönder
Kayıt için son 1 hafta!
Ünlülerin kadınlar hakkında sözleri
  • Biz kadınları oldukları haliyle seviyoruz. Kadınlar ise olmayı vaat ettigimiz halimizi seviyor. - Goethe
  • Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler - P.Coelho
  • Gariptir kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler. Onları ağlatanlara ise aşık olurlar. - Oscar Wilde
  • Erkekler hep kadınların aşka aşık olduğunu zannederler. Oysa kadınlar sadece ilgiye aşıktır.. (Marliyn Monroe)
  • Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür. - Ece Temelkuran
Günün sözü

Aşkın en iyisi özgür ve korkusuz olanıdır.
(Russell)

www.pembis.com