Ayurveda
Yaşam bilimi
Diyet
Diyet

Tuba Büyükstün Röportaj Resimler
"Çemberimde Gül Oya"nın saf, hüzünlü güzel Zarife'si Tuba Büyüküstün, bu sezon yine iddialı bir diziyle, yine Kanal D'de ekrana geliyor. Tedirgin, utangaç Zarife'nin aksine; zengin, tekstilci bir ailenin iyi eğitim almış kostüm tasarımcısı kızını oynuyor bu kez. Ve kendi deyimiyle dizide, "Kendini farklı hissettirecek birini" arıyor.

- Farklı hissettirmek durumu nedir? Kelimelere dökülebilir bir şey mi?
Bir repliğimden cevap vereyim size: "Bir şey arıyorum ama nasıl bir duygu bilmiyorum. Onu bulursam ayaklarım tavana mı vuracak, ondan da emin değilim..."

Gerçek yaşamda buldunuz mu aradığınızı?
Sanırım hayır. Yani tavana vurduysa bile, sonradan düştü.

- 'Çemberimde Gül Oya'da çok naif, baskılardan bunalmış, aşka da güvenemeyen bir kızı, Zarife'yi oynuyordunuz? Siz nasılsınız?
Ben de öyleyim aslında. Çok inanmak, çok güvenmek isteyen biriyim. Aşk, benim için hayatımın en önemli noktası. Parayla, işle ilgili yetinecek bir noktam vardır; ama aşk konusunda yetinmem. Bir şey ya vardır, ya yoktur. Olacaksa da tam olmalıdır. En üst seviyede yaşayamazsam, bilerek öldürürüm o aşkı. Aşıksam, ama doymuyorsam tüketirim. Beş duyu organımla hissedilmek ve sevilmek isterim. Eksik hissedersem, mutsuz olmaya başlıyorum. Sanki bilerek karşımdaki insanı tüketmeye ve yormaya başlıyorum.

- Sizce, aşkı tüm duyu organlarıyla hissettirebilecek bir erkek kaldı mı?
Evet. Kalmadı. Yaşatmadıkları noktada ben yokum zaten.


Günün Fırsatı

tuba büyüküstün

- Tüketme aşamasına gelmeden nasıl yaşıyorsunuz ya da neler yaşattılar şimdiye kadar?
Benim ilişkilerim genelde şu şekilde gelişiyor: Karşımdaki adam yaklaştıkça, ben de yaklaşıyorum. Ama iki adım uzaklaşırsa, ben on adım uzaklaşıyorum. Beraber olduğum insanların anlattıklarına göre, ben diğer kadınlardan daha fazla şey bekliyorum erkeklerden. Israrlıyım bu konuda. Şimdiye kadar bir erkeğe hiç teklif yapmadım. Benim için erkek ve kadının yeri ayrıdır. Uniseks olmak bana göre değil. Ne kadar istesem bile teklif eden ben olmam. Neyse, bir şekilde ilişki başlıyor ve bir noktaya geldiğinde erkek duruveriyor. O durduktan sonra, "Hadi" şeklinde canlandırma çalışmalarım oluyor. Ama baktım ki hiçbir şey değişmiyor, ben gidiyorum. Bu kararı verdiğim zaman da adam tam istediğim gibi bir formatta karşıma geliyor.

Tempo Dergisi - Yasemin YURTMAN

Tuğba Büyüküstün Tuba Büyüksütün Buta Büyüküstün Tugba Büyükstün

Fırsatı kaçırma!
Oy ver güzelleş
Anket bulunamadi.

Anket Gönder
Kayıt için son 1 hafta!
Ünlülerin kadınlar hakkında sözleri
  • Biz kadınları oldukları haliyle seviyoruz. Kadınlar ise olmayı vaat ettigimiz halimizi seviyor. - Goethe
  • Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler - P.Coelho
  • Gariptir kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler. Onları ağlatanlara ise aşık olurlar. - Oscar Wilde
  • Erkekler hep kadınların aşka aşık olduğunu zannederler. Oysa kadınlar sadece ilgiye aşıktır.. (Marliyn Monroe)
  • Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür. - Ece Temelkuran
Günün sözü

Sevmek insanın kendi kendini aşmasıdır.
(Oscar Wilde)

www.pembis.com