Diyet
Diyet
Bedava İfadeler
Twitter Facebok İfadeleri

Tüylerden kurtulmanın yolları ağda jilet tüy dökücü kremler evde acısız ağda
Kadınların en büyük derdi tüyler! Canım tatlı diyenler jilet ya da tüy dökücü kremler kullanır. Ama o zaman da tüyler hemencecik çıkıverir. Ağda yapmak bazen işkencedir. Hem çok uğraştırır hem de verdiği acı cabasıdır. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın değişik yollarıyla ilgili bir yazı hazırladım. Bunlardan bir kaçı ve özellikleri:

Bacaklar ve koltuk altları için : traş bıçağı. Traş bıçağı sadece cilt yüzeyinin üstünde kalan kılları alır. 1 ile 3 gün arasında tüyler tekrar çıkar. Jiletle tüyleri almak çok kolaydır ağrısızdır.

Kollar ve karın bölgesi için : tüy dökücü krem.Tüy dökücü kremler, cilt yüzeyinin üstünde ve altındaki tüyleri eritir. 1 haftada tüyler tekrar çıkar. Kremle tüyleri almak çok kolaydır ağrısızdır.

Kasıklar ve parmaklar için : ağda. Ağda tüyleri kökünden alır. Ağda ile tüyler 1 ayda çıkar. Vücut bölgesine göre ağrı değişir.


Günün Fırsatı

agda

Siyah Noktalar : Jiletin bıçağı yeterince keskin olmadığından tüyleriniz tamamen alınamıyor. İki haftada bir jiletinizin ucunu değiştirmeye özen gösterin.

Kızarıklıklar : Ağda sonrası cildinizde kızarıklıklara rastlayabilirsiniz. Böyle durumlarda cildinize talk pudrası sürebilirsiniz. Pudra hem kızarıklığı alır hem de cildinizi yumuşatır.

Kesikler : Jilet sonrası cildinizde kesikler oluşuyorsa, kanamayı durdurmak için ilk önce baskı uygulayın. Daha sonra şeffaf bir yara bandıyla mikrop kapmaması için kapatın.

ağda
ağda
evde ağda
acısız ağda
tüyler
ağda yap
           
Cildinizi Ağdaya Hazırlayın
Kasıklarınızı temizleme losyonuyla iyice temizleyin. Ağda yapacağınız alanın kuru olması gerekir. Kuruluk sağlamak için temizledikten sona çok az talk pudrası sürün.
Tüylerinizi Kesin
Ağdayla uzun tüyleri almak daha çok acı verir. Önce tüylerinizi küçük bir makasla kısaltın. Bacağınızı yüksek bir yere dayarsanız, kasıklarınızdaki tüyleri görmeniz kolaylaşacaktır.
Ağdayı Sürün
Tüylerinizin ne yöne doğru çıktığına bakın ve o yöne doğru küçük bir spatula veya bıçakla ağdayı sürün. Sürerken yere damlatmamaya dikkat edin. Ağda temizlenmesi zor bir karışımdır.
Ağda Bezini Yerleştirin
Ağdayı sürdüğünüz alana yukarıdan aşağıya doğru bastırarak dikkatli bir şekilde ağda bezini yapıştırın. Bu işlemi bikini bölgenize değmeyecek bir şekilde yapmaya özen gösterin.
Tüyleri Alın
Tüylerinizin hepsinin alınması için bezi çekmeden önce bir elinizle cildinizi iyice gerin. Daha sonra diğer elinizle tüylerinizin çıkış yönünün tersine doğru bezi hızlı ama dikkatli biçimde çekeren tüylerinizi alın.
Baskı Uygulayın
Genelde ağda yaptıktan sonra kasıklarınızda kızarıklıklar meydana gelir. Ağda yaptığınız alana parmaklarınızla baskı uygulayarak hem acıyı azaltabilir hem de kızarıklıklarınızı en aza indirebilirsiniz.
Fırsatı kaçırma!
Oy ver güzelleş
sence hangisi daha güzel? (erk)
angelina jolie
jessica alba
scarlett johanson
nicole kidman

Toplam oy: 2176
Sonuçlar

Anket Gönder
Kayıt için son 1 hafta!
Ünlülerin kadınlar hakkında sözleri
  • Biz kadınları oldukları haliyle seviyoruz. Kadınlar ise olmayı vaat ettigimiz halimizi seviyor. - Goethe
  • Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler - P.Coelho
  • Gariptir kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sadece severler. Onları ağlatanlara ise aşık olurlar. - Oscar Wilde
  • Erkekler hep kadınların aşka aşık olduğunu zannederler. Oysa kadınlar sadece ilgiye aşıktır.. (Marliyn Monroe)
  • Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür. - Ece Temelkuran
Günün sözü

Aşk nedir? Kişinin kendinden çıkma ihtiyacı.
(C. Baudelaire)

www.pembis.com